Upadłość AK-Biżuteria?

Z przykrością czytamy o upadłości firmy AK-Biżuteria, która z dnia na dzień przestała realizować zamówienia klientów - znikając z zaliczkami, powierzonym złotem i rozczarowując setki klientów.

Szanse na zwrot pieniędzy bądź powierzonego firmie AK-Biżuteria są dosyć nikłe w polubowny sposób. Oczywiście prowadzimy rozległe działania mające na celu pomoc Państwu.

Z naszych informacji wynika, że sklepy stacjonarne firmy AK-Biżuteria są zamknięte, infolinia z kolei jest zapełniona wiadomościami klientów.

W trosce o dobre imię branży jubilerskiej jak i indywidualnych klientów Salony Jubilerskie GOLD LUX w Przemyślu wraz ze sklepem internetowym Goldlux24.pl dokładają wszelkich starań, aby minimalizować skutki tego dramatycznego zdarzenia.

Prosimy o kontakt z naszym działem technicznym pod numerem telefonu: 786 961 266 (Numer czynny całodobowo) bądź wysłanie wiadomości na adres Tech@Goldlux24.pl

Oczywiście pozostajemy do Państwa dyspozycji w każdej sprawie związanej z jubilerstwem.

 

Dla wszystkich klientów firmy AK biżuteria przygotowujemy indywidualne wyceny w preferencyjnych cenach. Na nasz koszt dokładamy ekspresową realizację.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl